Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Kayseri 2 Nolu T Tipi C.İ.K. Geleneksel Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Günü
  29.09.2022

  Kayseri 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumumuzda 22.09.2022 günü Kurumumuzun 2017 yılı Eylül ayında faaliyete girerek “adalet” hizmetini ifa etmek misyonuyla personelimizin bir araya gelişinin yıl dönümünü gündeme getirmek üzere “Kayseri 2 Nolu T Tipi C.İ.K. Geleneksel Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Günü” programı gerçekleştirilmiştir.

  Programa Kayseri Cumhuriyet Başsavcımız Habib KORKMAZ, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ömer DEMİRGÖZ, Kampüs Cumhuriyet Savcısı Ahmet İhsan KOÇ, Bünyan Cezaevi Jandarma Tabur Komutanı Yarbay İsmet DEMİRGÜRELLİ, Bünyan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Nuri ÇAKIR ve Kayseri Ceza İnfaz Kurumları Müdürlerinin teşrif ettiği programa Kurumumuzun tüm personeli iştirak etmiştir.

  Cumhuriyet Başsavcımız Habib KORKMAZ kürsüdeki hitabında adalet, insan hakları ve vazifenin ehemmiyetine vurguda bulunmuş; personelin birlik ve beraberlik içinde hareketinin bununla beraber sabır ve metanetin kıymetine dikkat çekmiş; hukuk çerçevesinde olmak kaydıyla personelin daima arkasında olunacağını ifade etmiştir. Kurum Müdürü Halit CETE ise hitabında “Birimiz Hepimiz, Hepimiz Birimiz İçin” şiarına dikkat çekerek “Biz”lik vurgusu yapmış, bu programın her yıl tertip edilmesinin planlandığını dile getirmiştir.

  Program İnfaz ve Koruma Memuru Mustafa GÜNAY’ın veciz ifadelerle birimlerimizi dile getirdiği ve çok beğeni toplayan “Bizimkiler” isimli şiirinin kıraatıyla devam etmiş, Kuruma açılışından beri hizmet etmiş personelin de resimlerinin yer aldığı faaliyetler slaytı akabinde müzik ekibimizin mini konseriyle sonlandırılmış. Programın sonunda misafirlerle beraber ikramların sunulduğu kokteyl salonuna geçilerek günün anlamı pekiştirilmiştir.

  Adres

  Yakutiye Mahallesi 38600 Bünyan/Kayseri

  Telefon

  Tel: 0 (352) 712 13 21-712 08 91

  Faks: 0 (352) 712 05 59

  E-Posta