Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA SİSTEMİ KAPSAMINDAKİ HUSUSLAR
  07.12.2021

   GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA SİSTEMİ KAPSAMINDAKİ HUSUSLAR

  1. Hükümlü ve tutuklu yakınlarının görüntülü görüşme yapabilmesi için sisteme kayıtlı telefonlarının bulunduğu mobil cihazlardan Android ve IOS internet mağazalarında bulunan ''E-Görüş Mobil Uygulaması''nı indirerek kurulum yapmaları gerekmektedir.

  2. Uygulamanın en güncel versiyonunun indirilmesi, güncel olan e-görüş uygulaması içeriğine girip kayıt oluşturulmasıyla ilgili yerlerin doldurulması gerekmektedir.

  3. Söz konusu mobil uygulamanın aynı veya farklı bir telefona 3 defa indirilerek silinmesi durumunda güvenlik nedeni ile 4. defa yüklemeye izin verilmemektedir.

  4. E-Görüş mobil uygulamasını 3 defadan fazla yüklüme silme yapması sonucunda tekrar yükleme yapamayan hükümlü yakınının cihazına tekrar yükleme yapabilmesi için kurumumuza ulaşarak 3 defadan fazla silme-yükleme yapma gerekçesini açıklamak suretiyle başvuruda bulunması yararına olacaktır.

   

  GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

  - Hükümlü / tutukluların hat sahibi yakınının son 6(altı) ayda çekilmiş vesikalık fotoğrafı,

  - Kimlik fotokopisi veya kimlik fotoğrafının çekilerek gönderilmesi,

  - Hükümlü/tutuklunun belirleyeceği yakınlarından daha önceden kaydedilen mobil hat numaralarından sadece birinin kaydına izin verilecek olması nedeniyle bir yakın için bir mobil hat numarası ile birden fazla sabit hat numarasının belirtilerek posta yoluyla Veya fiziki olarak,  kurumumuza iletmesi gerekmektedir. Yukarıdaki hususlara uygun işlemlerin yapılması önemle rica olunur.

  Adres

  Yakutiye Mahallesi 38600 Bünyan/Kayseri

  Telefon

  Tel: 0 (352) 712 13 21-712 08 91

  Faks: 0 (352) 712 05 59

  E-Posta